ARCHÍV AKTUALÍT / Upozornenie občanov

Vážení občania prosím venujte pozornosť nasledovnému:

Po uplynulom víkende sa na multifunkčnom ihrisku v areály základnej školy našli značné škody na majetku, ktorý má slúžiť na lepšie využitie voľného času našich detí a mládeže ale aj ostatných občanov.  Neznámi vandali zničili siete na ihrisku, v okolí  zanechali neporiadok vo forme smetí, fliaš, plechovíc, taktiež  bol v značnej miere pošpinený aj umelý povrch ihriska, umelá tráva. Zástupcovia obce zvažujú podanie trestného oznámenia na neznámeho páchateľa a zabezpečenie areálu ZŠ namontovaním fotopascí s nočným videním, aby sa v budúcnosti mohol identifikovať páchateľ a vyvodiť voči nemu následky.

Aj na základe upozornenia riaditeľky základnej školy, mládež ktorá sa v areály zdržiava v popoludňajších a večerných hodinách, zanecháva veľký neporiadok, vytrháva zasadené kríky, kvety, poškodzuje parapety na oknách školy.

Naša mládež si zrejme neuvedomuje, že poškodzovaním majetku a zanechávaním neporiadku sa znemožňuje jeho využívanie na určený účel. V prípade opakovaného vandalizmu, budeme nútení prehodnotiť podmienky prenajímania a využívania multifunkčného ihriska mládežou.

Obecný úrad sa obracia na občanov so žiadosťou o dôslednejšie všímanie si diania v našej obci. Zároveň apelujeme hlavne na rodičov detí a mládeže, aby si dôslednejšie všímali, čo ich deti robia v čase voľna a cez prázdniny, kde sa zdržujú najmä vo večerných hodinách, nakoľko nie raz sme boli svedkami potulovania sa hlavne menších detí po obci v neskorších hodinách bez dozoru dospelého.

Kontakty

Adresa: Obecný úrad, 018 52 Dulov 168

Starosta obce: Ing. Jozef Šamaj

Telefón: 042/447 1100, 042/471 0389

E-mail: obec@dulov.sk

Web: www.dulov.sk

Úradné hodiny

Po:   07:00 - 15:30

Ut:   07:00 - 15:30 - nestránkový deň

St:   07:00 - 17:00

Št:   07:00 - 15:30 - nestránkový deň

Pi:   07:00 - 12:00

Obedňajšia prestávka: 12:00 - 12:45

Adresár inštitúcií

Miestna akčná skupina Vršatec
web: http://www.masvrsatec.sk

Cintorín Dulov
web: http://www.dulov.cintoriny.sk/

Turistický portál MAS Vršatec
web: http://www.turista.masvrsatec.sk

Trenčiansky samosprávny kraj
web: http://www.tsk.sk

Ústredný portál verejnej správy
web: http://www.portal.gov.sk

Katastrálny portál
web: http://www.katasterportal.sk

Cestovné poriadky SAD a ŽSR
web: http://www.cp.sk

Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.